Cennik 2024

wesele.czerny.pl

Oferta_2024.jpg

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jaki zakres godzin obejmuje nasza usługa?

Dokładną długość realizacji naszych usług mogą Państwo zobaczyć w zakładce cennik. Oczywiście mamy możliwość wykonywania naszych usług tak długo jak życzy sobie tego Para Młoda za dodatkową opłatą.

Co najbardziej lubimy w swojej pracy?

Poznawanie nowych ludzi i realizowanie naszej pasji. Jak to się mówi? "Wybierz pracę, którą kochasz, i nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w Twoim życiu." 🙂

Na jakim sprzęcie pracujemy?

Mamy bardzo bogate zaplecze techniczne. Nagrania realizujemy przy użyciu profesjonalnych kamer z wymienną optyką oraz aparatów bezlusterkowych. Do nagrania audio używamy zewnętrznych mikrofonów oraz rejestratorów dźwięku.

W jaki sposób udostępniamy gotowe filmy/zdjęcia?

Wedle życzeń klienta. W wersji podstawowej udostępniamy filmy i zdjęcia w chmurze oraz na eleganckim drewnianym nośniku USB (pendrive) w specjalnym, również drewnianym pudełku.

Czym różni się relacja filmowa od teledysku?

Relacja to film o długości do 60minut (lub dłuższy za dopłatą) zazwyczaj przedstawiający etap przygotowań, błogosławieństwa (jeżeli ma ono miejsce), przysięgę małżeńską, wejście na salę oraz zabawy taneczne i inne wydarzenia mające miejsce na sali tanecznej (jeżeli mamy się skupić także na innych wybranych elementach takich jak szczególne wydarzenia, osoby, miejsca itp. to bardzo prosimy nam o tym wspomnieć przed wydarzeniem, dokonamy wszelkich starań by uwiecznić te elementy bez dodatkowych opłat). Teledysk ślubny to dynamiczny film o długości do 5minut przedstawiający: przygotowania pary młodej, przysięgę małżeńską, ujęcia plenerowe i skrót z wydarzeń na sali tanecznej. Mogą Państwo obejrzeć nasze teledyski w zakładce Video na górze strony.

Jak ubierają się Państwo na zlecenie?

Stosownie do sytuacji, ubierzemy się elegancko i profesjonalnie, nie zawitamy u Państwa w szortach i T Shircie ;D.

Jaki jest czas oczekiwania na materiały?

Krótki, wedle umowy do dwóch miesięcy. Mamy także możliwość zrealizowania w usługi express nawet w jeden tydzień za dodatkową opłatą. W tym celu prosimy o kontakt najpóźniej na tydzień przed weselem byśmy mogli przygotować wycenę i zaplanować pracę dwuzmianową ;).

Czy istnieje możliwość zdalnego spotkania / podpisania umowy?

Istnieje możliwość umówienia video-spotkania, a także podpisania umowy zdalnie, poprzez podpisany skan/zdjęcie e-mail.

Na ile rat jest podzielona płatność?

Płatność jest podzielona na 2 raty, pierwsza w wysokości 1500 zł (2000zł w przypadku pakietu foto/video) do tygodnia po podpisaniu umowy, druga w dniu oddania materiałów. Wszystkie płatności przyjmujemy przelewem. Istnieje możliwość indywidualnego dostosowania rat a także opłacenia całego zlecenia jednym przelewem w dniu podpisania umowy :).

Czy posiadamy kwalifikacje do obsługi drona?

Oczywiście! Posiadamy kwalifikacje i niezbędne dokumenty do użytkowania dronów na terenie Unii Europejskiej

Czy posiadamy kwalifikacje do rejestracji w kościele?

Tak, posiadamy bezterminowe dokumenty zaświadczające nasz udział w kursach dla fotografów i filmowców przygotowujących do wykonywania czynności zawodowych w czasie celebracji liturgicznych wydane przez Kurie Metropolitalną Łódzką oraz Kurie Metropolitalną Archidiecezji Katowickiej. Prosimy o poinformowanie proboszcza minimum dwa tygodnie wcześniej o planowanej rejestracji wydarzenia i spytaniu się czy mamy skontaktować się z proboszczem telefonicznie przed dniem zaślubin w celu uzgodnienia szczegółów. 🙂

W celu uzyskania szczegółowej wyceny lub skomponowania indywidualnego pakietu prosimy o rezerwacje terminu w poniższym formularzu

lub pod numerem: +48 797 124 161

*Przedstawiony cennik ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

W celu wyceny zlecenia lub rezerwacji terminu wypełnij poniższy formularz 😉

Odpowiemy na Państwa zapytanie mailowo w ciągu 12h. Jeżeli w tym czasie nie otrzymają Państwo odpowiedzi prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
Jeżeli podadzą nam Państwo swój numer telefonu zadzwonimy w celu przedstawienia indywidualnej oferty. Podanie numeru telefonu nie jest wymagane ;).
Prosimy o podanie daty ślubu w celu potwierdzenia wolnego terminu 🙂
Prosimy o podanie nazwy miejscowości oraz województwa (jeżeli przygotowania, ślub i wesele są w różnych miastach proszę o wymienienie wszystkich lokalizacji)
W tym polu mogą nam Państwo podać przydatne informacje odnośnie realizacji (np: zakres usług, preferowana długość filmu, ilość zdjęć, obecność drona, budżet itp.)